O Nas

Królowa Karkonoszy to elegancki  obiekt  z  bogatą historią, zlokalizowany w pobliżu  centrum Szklarskiej Poręby , w otoczeniu zieleni nad strumieniem . Sąsiaduje on bezpośrednio z Centrum Rekreacji i Sportu " Orlik " oferującym całoroczne atrakcje i Parkiem.  Naszym gościom zapewniamy możliwość skorzystania z wyżywienia i bezpłatnego parkingu usytuowanego bezpośrednio przy obiekcie.

Królowa Karkonoszy, to wyjątkowe miejsce dla tych z Państwa, którzy pragną wyciszenia i spokoju mogąc jednocześnie korzystać w pełni z uroków i atrakcji Szklarskiej Poręby . Klimat naszego obiektu sprawi, że zapragną Państwo do nas wracać.

Super oferta  dla grup zorganizowanych -  gwarancja NAJLEPSZYCH * cen w karkonoszach

Szkolenia ; konferencje ; wycieczki ; wesela ;

Oferujemy Państwu ok 100  miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych typu studio (2+2). Pokoje wyposażone są w łazienki , telewizje satelitarną , internet bezprzewodowy wi-fi ,  , czajnik elektryczny.

Lokalizacja obiektu stwarza  możliwość  podziwiania górskich widoków.

Królowa Karkonoszy to również miejsce w którym ugościmy Państwa pyszną, domową kuchnią,w ktorej oprócz powszechnie znanych przysmaków znajdą Państwo także typowe, regionalne potrawy.

Adres mailowy : ( rezerwacja ) krolowakarkonoszy@wp.pl